Haberler

Haber Tarihi: 03/19/2018 - 09:39 - 0Yorum

Fırat Üniversitesi Türk Dünyası İletişim Öğrenci Topluluğunun davetlisi olarak üniversitemize gelen Star Haber Genel Yayın Yönetmeni ve Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik Atatürk Konferans Salonunda öğrencilerle Medya üzerine Söyleşi gerçekleştirdi.

Yoğun katılımın...

Haber Tarihi: 03/19/2018 - 09:29 - 0Yorum

Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Öğretmen Okullarının 170. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen “Öğretmenlik ve Öğretme Sanatı” konulu program yoğun bir katılımla yapıldı.

Prof. Dr. Mustafa Temizer Konferans Salonunda yapılan programa, Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ile davetliler katıldı.

Düzenlenen...

Haber Tarihi: 03/18/2018 - 11:26 - 0Yorum

Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü kutluyor; bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.

              ...

Haber Tarihi: 03/16/2018 - 08:34 - 0Yorum

Fırat Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğretim üyesi Prof. Dr. Nino Kvachantiradze tarafından hazırlanan Piyano Eşliğinde Eserler”in sunulduğu konser Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Programa Devlet Konservatuvarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yavuz Demirtaş, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Cihan Çakıcı, Fırat Üniversitesi yöneticileri, öğretim üyeleri,...

Haber Tarihi: 03/15/2018 - 15:08 - 0Yorum

Fırat Üniversitesi Tarım ve Hayvancılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü DAP Çiftçi Eğitim Merkezi tarafından “Yöresel Ürün Pazarlama Teknikleri ve CSA Modeli” konulu sertifikalı eğitim programı düzenlendi.

Fırat Üniversitesi Çiftçi Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan sertifika törenine, TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim...

Sayfalar