Menüyü Göster +

 

Haberler

Haber Tarihi: 03/26/2017 - 18:43 - 0Yorum

Savunma Sanayi ve Fırat Üniversitesi işbirliğinde “Savunma Sanayi Kobilerle Büyüyor, Elazığ Buluşması” toplantısı  gerçekleştirildi.

Milli Savunma Bakanlığı ve  Fırat Üniversitesi Rektörlüğü işbirliği ile “Savunma Sanayi Kobilerle Büyüyor, Elazığ Buluşması” adı altında mini savunma sanayi zirvesi yapıldı. 

Fırat Teknokent Prof. Dr. Nuri...

Haber Tarihi: 03/23/2017 - 13:04 - 0Yorum

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a gelen Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım ve beraberindeki heyeti Havaalanında karşıladı.

...

Haber Tarihi: 03/21/2017 - 15:40 - 0Yorum

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, 21 Mart Nevruz Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Rektör Prof. Dr. Demirdağ mesajında;

“Nevruz Bayramı, Türk milletinin sahip olduğu ve nesilden nesile aktararak günümüze kadar yaşattığı önemli kültür değerlerinden biridir.

Ortak kültür ve zenginlikler yumağı olan bu anlamlı bayramı, ilelebet...

Haber Tarihi: 03/21/2017 - 14:22 - 0Yorum

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen Nevruz Bayramı, şenliklerle kutlandı.

Fırat Kültür Park’ta Nevruz ateşinin yakılması ile başlayan şenliklere, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı, Genel Sekreter Namık Kemal Öndaş, Fakülte Dekanları, Öğretim üyeleri, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Cihan Çakıcı, öğrenciler ve çok sayıda davetli...

Haber Tarihi: 03/20/2017 - 12:46 - 0Yorum

Fırat Üniversitesi Devlet Konservatuarı akademisyen ve öğrencilerinin düzenlediği “Piyano Eşliğinde Eserler”in sunulduğu konser Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Programa Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Hasar, Devlet Konservatuvarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yavuz Demirtaş, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Cihan Çakıcı, öğretim...

Sayfalar