Fırat Üniversitesi Dereceye Giren Mezun Öğrencilerini Ödüllendirdi…

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu’ndan derece ile mezun olan öğrencilerini ödüllendirdi.

         Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu’ndan derece ile mezun olan öğrencilerini ödüllendirdi.

         Fırat Üniversitesi tarafından geçtiğimiz hafta düzenlenen mezuniyet töreni programında, dereceye giren öğrencilere Ultrabook Bilgisayar ve Tablet Bilgisayar hediye edildi.

         Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu birincilerine Ultrabook, ikinci ve üçüncülerine ise Tablet bilgisayar hediye etti.

         Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, dereceye giren öğrencilerini kutladığını belirterek, bu tür ödüllendirmelerin öğrencileri başarılı olma noktasında motive ettiğini söyledi.

         Fırat Üniversitesini derece ile bitiren ve ödül alan öğrenciler ise;

 

 Tıp Fakültesi

1-   Nilay Bakır

2-   Şeyda Karabulut

3-   Hakan Çakır

 

Veteriner Fakültesi

1-   Tutku Can Acısu

2-   Devran Coşkun

3-   Sercan Karaşar

 

 

Teknoloji Fakültesi

1-   Nevfel Yunus Coşkun

2-   Erdi Buluş

3-   Şifagül Demiryürek

 

Su Ürünleri Fakültesi

1-   Hatice Yıldırım

2-   Merve Taşkan

3-   Tarık Beşiktaş

 

Mühendislik Fakültesi

1-   Muhsin Acar

2-   Emre Öner

3-   BehiyeTaşer

 

 

İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi

1-   Ahmet Kılıç

2-   Arzu Erde

3-   Abidin Karadaş

 

İletişim Fakültesi’nden

1-   Savaş Keskin

2-   Mehmet Yılmaz Atila

3-   Büşra Ayız

 

İlahiyat Fakültesi

1-   İlknur Canayakın

2-   Mürvet Ata

3-   Hasan Koyuncu

 

Fen Fakültesi

1-   Özlem Gök

2-   Nursel Öztürk

3-   Rukiye Aktaş

 

Eğitim Fakültesi

1-   Seyit Koyuncu

2-   Hasret Noz

3-   Hafize Gamze Pekince

 

 

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

 1- Nafiye Bakır

 2-Leyla Aydın

 3-Abdullah Şimşek

 

Devlet Konservatuarı

1-   Nesrin Aslan

2-   Sidal Özçelik

3-   ErenOzan

 

Elazığ Sağlık Yüksekokulu

1-   Betül Gülnaroğlu

2-   Pınar Doğan

3-   Melike Zafer

 

Baskil Meslek Yüksekokulu

1-   Mustafa Güler

2-   Mehmet Reşit Birmeç

3-   Kudret Kaçan

 

Elazığ Organize Sanayi Maden Meslek Yüksekokulu

1-   İlknur Canpolat

2-   Halide Akat

3-   Oğuzhan Gündoğdu

 

Karakoçan Meslek Yüksekokulu

1-   Mutluhan Yazıcı

2-   Hacı Batuhan Yurten

 

Keban Meslek Yüksekokulu

1-   Gülbahar Durmuş

2-   Hayati Güneş

3-   Arife Sancılı

 

Kovancılar Meslek Yüksekokulu

1-   İbrahim Kesmen

2-   Ceren Cengiz

3-   Neslihan Morkoç

 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

1-   Ahmet Gevanci

2-    Gülşah Açıkalın

3-   Özge Karakaya

 

 Sivrice Meslek Yüksekokulu

1-   Ayşe Ersoy

2-   Elif Çınar

3-   Sedanur Yige

 

 Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

1-   Aliye Akoğlu

2-   Bahar Baklacı  

3-   Senem Gökalp

 

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

1-Sadık Adıgüzel

 2-Ayşe Demirel

 3-Sevda Fil