Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni Yapıldı

Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Fırat Kültür Park’ta yapıldı.

Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Fırat Kültür Park’ta yapıldı.

Düzenlenen mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Çakar, Öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Çakar, bu yıl İktisat bölümünün ilk mezunlarını verdiğini belirterek, fakültelerinin her yıl büyüdüğünü, 2016-2017 eğitim öğretim yılında Sosyal Hizmetler ile Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümlerine öğrenci alınacağını söyledi.

Mezuniyet töreninde konuşan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, Fırat Üniversitesi olarak sadece iyi bir eğitim vermek istemediklerini, her bir mezunu Girişimci ve Ülke ekonomisine katkıda bulunan birer müteşebbis olarak yetiştirmeyi hedeflediklerini vurgulayarak, öğrencilerin yetiştirilmesi noktasında Öğretim elemanlarının katkısının çok fazla olduğunu söyledi.

Tören, başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu.