Haberler

Fırat Üniversitesi 2 Uluslararası Birleşik Konferansa Ev Sahipliği Yaptı…

25.09.2019

Uluslararası 4. Güç Elektroniği ve Uygulamaları Konferansı ve 3. Uluslararası Uygulamalı Otomasyon ve Endüstriyel Teşhis Birleşik  Konferanslarının açılış programı, Fırat Üniversitesinin ev sahipliğinde Elazığ’da yapıldı.

Fırat Üniversitesi Kongre Merkezi Mimar Sinan Salonunda yapılan birleşik Konferansların açılış programına, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Özer, Konferans Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hasan Kürüm ile Yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda bilim insanı katıldı.

Konferans Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hasan Kürüm, 3 gün sürecek olan Uluslararası 4. Güç Elektroniği ve Uygulamaları Konferansı ve 3. Uluslararası Uygulamalı Otomasyon ve Endüstriyel Teşhis Birleşik  Konferanslarında, 10 değişik ülkeden katılan bilim insanlarının 110 bildiri sunacağını belirtti.

Açılış programının sonunda Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Cezayir Djelfa Üniversitesi Öğretim üyesi ve konferansın düzenleme komitesinde bulunan Prof. Dr. Abdellah Kouzou’ya plaket takdim etti.