universitemize-cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogandan-odul-5183
tarihi-bir-basariya-imza-atan-universitemiz-arastirma-universitesi-secildi-4805
young-executive-academy-basvurulari-basladi-4554
universitemiz-yok-tarafindan-yuksekogretimde-buyuk-veri-projesinde-yer-alacak-8-pilot-universite-arasina-secildi-5001

Üniversitemize Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’DAN Ödül...

Türkiye’de sadece 4 üniversitenin aldığı ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN takdim etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen 2022 – 2023 Akademik Açılış programı kapsamında “2022 Üstün Başarı Ödülleri” töreni gerçekleştirildi. Törende Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan CANPOLAT’ın danışmanlığını yaptığı Dr. Nazife Ülker ERTUĞRUL’un hazırladığı....

Devamını Oku

Tarihi Bir Başarıya İmza Atan Üniversitemiz “Araştırma Üniversitesi” Seçildi...

Her geçen yıl başarı sıralamasını yükselten ve dünyanın saygın üniversiteleri arasında olma yolunda hızla ilerleyen Üniversitemiz oldukça önemli bir başarıya daha imza atarak YÖK tarafından Türkiye’nin en iyi üniversitelerinin yer aldığı “Araştırma Üniversitesi” seçildi.

Devamını Oku

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN, Üniversitemiz Akademisyenlerine TÜBİTAK ve TÜBA-GEBİP Ödü...

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, TÜBİTAK ve TÜBA-GEBİP ödüllerine layık görülen Üniversitemizin iki akademisyenine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törenle ödüllerini verdi.

Akademik başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Üniversitemiz başarı sıralamasını her geçen gün yükseltirken Üniversitemiz akademisyenleri de oldukça önemli çalışmalara imza atmaya devam ederek hem Üniversitemize....

Devamını Oku

Üniversitemiz YÖK Tarafından “Yükseköğretimde Büyük Veri Projesi”nde Yer Alaca...

YÖK Başkanı Prof. Dr. ÖZVAR, YÖK Danışma Kurulunda değerlendirilen Büyük Veri Projesi'nin İTÜ, ODTÜ, Atatürk Üniversitesi, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Fırat Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi ve Trabzon Üniversitesi olmak üzere 8 pilot üniversitede bugün itibarıyla uygulamaya konulduğunu belirtti.

Yükseköğretim Kurulu, ulusal ve uluslararası....

Devamını Oku

Haberler

Duyurular

Haberler

Duyurular

Etkinlikler

Tüm EtkinliklerFırat Üniversitesi Tanıtım Filmi