images

İş İnsanı Veysel DEMİRCİ Öğrenciler İle Buluştu

 Üniversitemiz Baskil Meslek Yüksek Okulu’nda düzenlenen Kariyer Günlerine konuşmacı olarak katılan Ziver Holding Yön. Kur. Bşk. ve Ziver Vakfı Genel Başkanı Veysel DEMİRCİ, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

Baskil MYO Konferans Salonunda düzenlenen kariyer günleri programına, Baskil MYO Müdürü Prof. Dr. Niyazi BULUT, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Program öncesi bir konuşma yapan Üniversitemiz Baskil Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Niyazi BULUT, Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel DEMİRCİ’yi Baskil de ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, kendilerini kırmayarak kariyer günlerine konuşmacı olarak katılan iş insanı Veysel DEMİRCİ’ye teşekkür etti.

Kariyer Günlerine konuşmacı olarak katılan Ziver Holding Yön. Kur. Bşk. ve Ziver Vakfı Genel Başkanı Veysel DEMİRCİ, Fırat Üniversitesi mezunu olmaktan her zaman gurur duyduğunu ifade ederek, öğrencilere iş yaşamına ilişkin çeşitli bilgiler verdi.

DEMİRCİ: “Türkiye’nin birçok noktasında ana iş kolumuz olan kamu yatırımları üzerine yol, baraj, içme suyu, köprü, tünel ve benzeri projeler yapmaktayız. Grubumuzda şu anda yaklaşık olarak 3 bin çalışanımız var. Holdingimiz bünyesinde İnşaat, Havacılık, Akaryakıt, Sigorta ve Gıda şirketlerimiz var. Ben her yıl sık sık üniversiteli öğrenci kardeşlerimle kariyer günleri programlarında bir araya gelerek iş hayatındaki zorlukları, para nasıl yönetilir ve Teknoloji devri nasıl olur gibi konularda karşılıklı olarak fikir alışverişi yaparız. Ben öncelikle bu programa davet eden Baskil Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Niyazi BULUT hocama ve öğrenci kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Ayrıca benim için yeri her zaman önemli olan Fırat Üniversitesinin değerli Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ hocama da saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.   Güncellendiği Tarih: 30-12-2022 18:02 |