images

Rektör Prof. Dr. GÖKTAŞ, Dijital Dönüşüm ve Yazılım Ofisi ekibini Kabul Etti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Dijital Dönüşüm ve Yazılım Ofisi ekibinde yer alan öğrencileri ve yazılım ekip liderlerini makamında kabul etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal ÜSTÜNDAĞ, Prof. Dr. Soner ÖZGEN, Dijital Dönüşüm Ofisi Koordinatörü ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Mustafa ULAŞ, Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Hakan GÜLER, Öğr. Gör. Furkan TALO, Arş. Gör. Elif Bahar ÖZDOĞRU, Arş. Gör. Ömer Miraç KÖKÇAM ile Eğitim Bilimleri Enstitü Müdürü Prof. Dr. Ahmet TEKİN katıldı.

 Üniversitemiz Dijital Dönüşüm Ofisi Koordinatörü ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Mustafa ULAŞ, Yazılım Mühendisliği öğrencileri ile birlikte gerçekleştirilen yazılım projeleri, ABS, EBS, CODE23, FINT, API ve diğer 40 proje hakkında Rektör Prof. Dr. GÖKTAŞ’a çeşitli bilgiler verdi.

 Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ; Üniversite olarak hazırladıkları piyasa değerleri çok yüksek olan yazılımların öğrencilerin katkıları ile geliştirilmiş olmasının mutluluk verici olduğunu belirterek, bu başarıların üniversite de lisans eğitimi veren Yazılım Mühendisliklerinin eğitim kadrosunun kalitesinin sonucu olduğunu söyledi.

Rektör GÖKTAŞ ayrıca bu bölümlere yeni kayıt yaptıracak olan öğrencilerin, diğer üniversitelerde eğitim alan öğrencilerden daha avantajlı olacaklarını da sözlerine ekledi.

Rektör Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ başarılı çalışmalarından dolayı öğrencilere ve akademisyenlere teşekkür belgesi takdim etti.  Güncellendiği Tarih: 27-07-2023 11:14 |