images

Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Üniversitemiz Sosyal Bilimler MYO ile Elazığ İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü arasında Üniversitemiz Sosyal Bilimler MYO Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü ve Turizm ve Otel İşletmeciliği ile Aşçılık Programı‘nda eğitim gören öğrencilere staj imkanı ile öğrencilere yarı zamanlı çalışma desteğini içeren Mesleki Eğitim işbirliği protokolü imzalandı.

Rektörlük makamında gerçekleşen imza törenine, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali ŞİŞ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal ÜSTÜNDAĞ, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat OKUBAY, İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa GÜR ile Sosyal Bilimler MYO Müdürü Prof. Dr. Taner ŞENGÜN ile Meslek Yüksekokulu yöneticileri katıldı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali ŞİŞ arasında imzalanan protokol kapsamında; Üniversitemiz Sosyal Bilimler MYO Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü ve Turizm ve Otel İşletmeciliği ile Aşçılık Programı öğrencilerinin zorunlu stajlarını yapabilmeleri ve mezuniyet sonrası idare istediği takdirde öğrencilere yarı zamanlı çalışma önceliği sağlayabilmeye yönelik olarak öğrencilerin İl Özel İdaresi bünyesinde faaliyet gösteren sosyal tesislerde zorunlu stajlarını yapmalarını içermektedir.Güncellendiği Tarih: 26-08-2021 10:59 |